OsmAnd Maps

Navigasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 210,8 MB
  • Version 2.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma OsmAND
OsmAnd Maps mobil uygulaması harika gezilerinizde kaybolma sorununu ortadan kaldırıyor.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz OsmAnd Maps mobil uygulaması sayesinde bilmediğiniz bir şehirde artık kaybolmayacaksınız. Uygulama sayesinde tüm harita verileri çevrimdışı kullanım için cihazınızın hafıza kartında saklanabilir. Tüm ana işlevler hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışır. Yani uygulamayı kullanmak için mobil cihazınızın internet bağlantısı olmasına gerek yoktur. 

Harita uygulamasını kullanmak için konumunuzu ve yönünüzü belirlemek ile başlayın. Haritayı isteğe göre pusula veya hareket yönüne göre hizalayın. En önemli gördüğünüz yerleri ya da sıklıkla gittiğiniz bölgeleri sık kullanılanlar kısmına ekleyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz şehri uygulama sayesinde uygu görüntüsü üzerinden de inceleyebilirsiniz. 

OsmAnd açık kaynak ve aktif olarak geliştirilmektedir. Herkes, hataları bildirerek, çevirileri iyileştirerek veya yeni özellikleri kodlayarak uygulamaya katkıda bulunabilir. Proje, tüm bu geliştirici ve kullanıcı etkileşimi biçimleriyle canlı bir sürekli iyileştirme halindedir. Proje ilerlemesi, yeni işlevselliklerin geliştirilmesi, kodlanması ve test edilmesini finanse etmek için mali katkılara da dayanmaktadır. 

OsmAnd Maps indir